Czy to Twoja firma?

Hilly Sheep - Baziunowa Izba Wojciech Majcher praca

Kraków
Hilly Sheep - Baziunowa Izba Wojciech Majcher najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Jubiler Kraków
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Hilly Sheep - Baziunowa Izba Wojciech Majcher

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hilly Sheep - Baziunowa Izba Wojciech Majcher

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Hilly Sheep - Baziunowa Izba Wojciech Majcher - oferty archiwalne

  • Złotnik-jubiler

    Hilly Sheep - Baziunowa Izba Wojciech Majcher
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obróka srebra, złota. wykonywanie wzorów bizuterii wg gotowych projektów.

      Godziny pracy: 8-16. Umowa o prace na okres próbny, następnie na czas określony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: Umiejętność obróbki odlewów złota, srebra, oprawa kamieni; możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie