Czy to Twoja firma?

MICHOR K.MICHALSKI, S.STEFANIAK SPÓŁKA JAWNA praca

Kutno
MICHOR K.MICHALSKI, S.STEFANIAK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn inżynieria / technologia / technika hr / kadry

Oferty pracy MICHOR K.MICHALSKI, S.STEFANIAK SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca MICHOR K.MICHALSKI, S.STEFANIAK SPÓŁKA JAWNA

MICHOR K.MICHALSKI, S.STEFANIAK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MICHOR K.MICHALSKI, S.STEFANIAK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pomoc laboratoryjna

    MICHOR K.MICHALSKI, S.STEFANIAK SPÓŁKA JAWNA
    • Kutno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Współpraca z halą produkcyjną, pobieranie i zabezpieczanie próbek do badań, archiwizacja wyników badań substancji chemicznych, kart charakterystyki oraz etykiet, kontrola oznaczeń na etykietach, współpraca ze specjalistą ds. jakości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Inne wymagania: obsługa podstawowych urządzeń laboratoryjnych i komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kutnie