Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH sp. z o.o. praca

Grudna

Jesteśmy EMTECH – sercem innowacji i jakości w świecie specjalistycznego transportu. Nasza pasja do tworzenia wyjątkowych rozwiązań transportowych zrodziła się ponad dwie dekady temu i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Nasza specjalność to naczepy niskopodwoziowe oraz przyczepy specjalistyczne – od tych przeznaczonych do przewozu wysokich maszyn kołowych, po przyczepy do transportu maszyn leśnych. Nie ograniczamy się jednak do standardów. Tworzymy również zestawy specjalistyczne, w tym naczepy do przewozu drobiu czy asenizacyjne, a także pojazdy specjalne dla straży pożarnej, wojska, mobilne stacje LNG, naczepy do przewozu łodzi, zabudowy plandekowe i inne zabudowy specjalistyczne. Każdy produkt jest dla nas jak dzieło sztuki – wykonany z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów.

Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca ma ogromny wpływ na efektywność i bezpieczeństwo w branży, dlatego każdego dnia staramy się być partnerem, na którym można polegać. Nasze indywidualne podejście do klienta, wykwalifikowany zespół pracowników oraz gotowość do szybkiego reagowania na potrzeby serwisowe na terenie całej Europy to filary, na których budujemy naszą markę.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty podróżują po drogach całej Europy, a nasze profesjonalne doradztwo pomaga klientom w wyborze idealnych rozwiązań dla ich unikalnych potrzeb. W EMTECH wierzymy, że zaufanie i satysfakcja klientów są najlepszym miernikiem naszego sukcesu.

Dołącz do naszej podróży i przekonaj się, jak nasze doświadczenie, zaangażowanie i innowacyjność mogą wspierać Twój biznes. Razem możemy pokonać każdą drogę.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o.

Oddział Grudna

Oddział Rogowiec

Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Technolog

    • Rogowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych
      -przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji
      -opracowywanie procesów technologicznych
      -normowanie czasów procesów produkcyjnych
      -definiowanie procesów wytwórczych dla nowych części, podzespołów i złożeń całych produktów
      -rozwiązywanie bieżących problemów produkcji
      -wykonywanie kosztorysów
      -nadzór nad dokumentacją technologiczną

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Modelowanie części, złożeń i przygotowan ie dokumentacji technicznej w programie Autodesk Inventor 2008, czytanie rysunków technicznych, Obsługa programu AutoCAD, Inventor, Catia
      • Inne wymagania: umiejętność pracy pod presją czasu; własna inicjatywa i umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność za powierzone zadania; umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 7:00 - 15:00. Miejsce kontaktów z pracodawcą: Grudna 41a, 97-420 Szczerców.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną