"Wodociągi Słupsk" Sp. z o.o.

Oferty pracy "Wodociągi Słupsk" Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "Wodociągi Słupsk" Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "Wodociągi Słupsk" Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - "Wodociągi Słupsk" Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"WODOCIĄGI SŁUPSK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
E.orzeszkowej 1 76-200 Słupsk
NIP
8390005592
REGON
770528472
KRS
0000078635
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
14.01.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

  • 35.11.Z Wytwarzanie energii elektrycznej

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 36.00.Z POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
  • 37.00.Z ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW
  • 38.11.Z Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 39.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z REKULTYWACJĄ I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z GOSPODARKĄ ODPADAMI

Budownictwo

  • 42.21.Z Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie "Wodociągi Słupsk" Sp. z o.o.

4.2

Na podstawie 143 oceny z Google.

Krzysztof Mroz

"Uwielbiam to miejsce , zwłaszcza jak muszę jechać zapłacić rachunki , miód w gębie"

7 miesięcy temu

Aleksandra ABC

"Dział obsługi klienta -na najwyższym poziomie. Wszystko sprawnie zorganizowane bez zbędnej zwłoki."

10 miesięcy temu

Daria Wojtas

"Pozdrawiam Panią, która dzisiaj pracowała rano na infolinii. Udzieliła wyczerpujących informacji i bardzo pomogła. Polecam"

rok temu

an ko

an ko

"Bardzo przyjazny i pomocny personel. Oby więcej takich ludzi"

11 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Praca "Wodociągi Słupsk" Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter - 2 osoby

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Cel stanowiska Elektromonter:

      • Rozwój i utrzymanie instalacji, urządzeń i maszyn infrastruktury technicznej Spółki w zakresie systemu elektro-energetycznego.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pomiarów elektrycznych instalacji obiektowych, maszyn i urządzeń
      • prowadzenie pomiarów elektrycznych instalacji odgromowych
      • prowadzenie przeglądów suwnic i elektro napędów elektrycznych
      • prowadzenie przeglądów elektronarzędzi
      • bieżące przeglądy i konserwacje urządzeń elektrycznych
      • naprawy warsztatowe i remonty urządzeń elektrycznych
      • miejscowe naprawy awaryjne urządzeń elektrycznych
      • przeprowadzenie montażu urządzeń, ich parametryzacja i kalibracja
      • obsługa konserwacja i naprawa agregatów prądotwórczych
      • prace ruchowe w rozdzielniach elektrycznych średniego i niskiego napięcia (15 kV, 400 V, łączenia i przełączenia zasilania)
      • prace na wysokości powyżej 3 m
      • prace ziemne wykopy i mufy kablowe
      • prace przy instalacjach zewnętrznego oświetlenia (lampy i słupy oświetleniowe)

      Wymagania

      • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (techniczne),
      • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
      • uprawnienia SEP w kategorii dozoru oraz eksploatacji do i powyżej 1 kV,
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
      • kursy, szkolenia związane ze specyfiką zadań,
      • prawo jazdy kat. B,
      • dyspozycyjność (dyżury w ramach pogotowia)
      • umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      Wysokość wynagrodzenia uzależniona od poziomu umiejętności, posiadanych uprawnień oraz stażu pracy.
      Wynagrodzenie zasadnicze brutto w przedziale od 3.839,00 zł/m-c do 4.993,00 zł/m-c plus premia w wysokości 10% liczona od wynagrodzenia zasadniczego

Pracodawcy w Słupsku