DMS-DIRECT MARKETING SERVICES M.JENEK, T.STANKIEWICZ SP.K.

Czy to Twoja firma?

DMS-DIRECT MARKETING SERVICES M.JENEK, T.STANKIEWICZ SP.K. praca

Janikowo

W świecie, gdzie każda przesyłka ma znaczenie, a precyzja dostawy jest kluczowa, my, w DMS-Direct Marketing Services, rozumiemy wyzwania masowych nadawców. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań logistycznych, które zapewniają, że właściwa zawartość trafia pod właściwy adres, dotykając indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jesteśmy specjalistami w organizowaniu pakowania i masowych wysyłek, a nasze usługi fulfillment, logistyka magazynowa oraz konfekcjonowanie towarów są dostosowane do wymagań dynamicznie zmieniającego się rynku marketingu bezpośredniego. Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów budujemy nie tylko przez efektywność, ale i przez elastyczność naszych usług.

Nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że klienci widzą w nas nie tylko wykonawcę, ale przede wszystkim partnera biznesowego. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca jest fundamentem ich sukcesu. Wspólnie tworzymy historie sukcesu, dostarczając rozwiązania, które przekładają się na realne korzyści dla naszych klientów.

W DMS-Direct Marketing Services stawiamy na dialog i zrozumienie potrzeb naszych partnerów. Każde zlecenie traktujemy jako unikalne wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z pasją patrzymy w przyszłość, ciągle doskonaląc nasze metody pracy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, aby razem osiągnąć sukces w świecie marketingu bezpośredniego.

DMS-DIRECT MARKETING SERVICES M.JENEK, T.STANKIEWICZ SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DMS-DIRECT MARKETING SERVICES M.JENEK, T.STANKIEWICZ SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DMS-DIRECT MARKETING SERVICES M.JENEK, T.STANKIEWICZ SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DMS-DIRECT MARKETING SERVICES M.JENEK, T.STANKIEWICZ SP.K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DMS-DIRECT MARKETING SERVICES M.JENEK, T.STANKIEWICZ SP.K. - oferty archiwalne

  • Pracownik działu Wysyłki

    • Janikowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz

    • Zakres obowiązków

      • kompletacja, pakowanie, komisjonowanie przesyłek,
      • przygotowanie zamówień do wysyłki,
      • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej,
      • nadzorowanie podległego zespołu,
      • kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów magazynowych

      Wymagania

      • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym 6-14, 8-16, 12-20),
      • dobra organizacji pracy, samodzielnie jak i w zepole
        • Mile widziana:
          • podstawowa umiejętność obsługi komputera

      Oferujemy

      • stałą, ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
      • umowę o pracę na pełen etat,
      • pakiet opieki medycznej oraz ubezpieczenie grupowe

Pracodawcy w Janikowie