Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dombud s.c. Gomoliszek Zdzisław, Mużycki Czesław praca

Łomża
Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dombud s.c. Gomoliszek Zdzisław, Mużycki Czesław najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Łomża
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dombud s.c. Gomoliszek Zdzisław, Mużycki Czesław

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dombud s.c. Gomoliszek Zdzisław, Mużycki Czesław

  • Robotnik magazynowy - kierowca

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dombud s.c. Gomoliszek Zdzisław, Mużycki Czesław
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dombud s.c. Gomoliszek Zdzisław, Mużycki Czesław - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy- kierowca samochodu ciężarowego z hds

    • Łomża
    • Zakres obowiązków

      Prace w magazynie materiałów budowlanych oraz przewóz towarów do klienta.
      Praca: Łomża i okolice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. C (minimum), uprawnienia do obsługi żurawia samochodowego- HDS

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie miesięczne brutto: od 3010 zł do 4000 zł- w zależności od posiadanych kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łomży