Zbieranie zamówień w Albert Heijn - bez angielskiego

  • Umowa o pracę
    63-68 zł brutto / godz.
  • Holandia zagranica

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

O pracodawcy: Albert Heijn, lider rynku supermarketów w Holandii z ponad 900 sklepami, aktywny od 1887 r. Posiada dynamicznie rozwijający się dział e-commerce i zatrudnia ponad 100000 osób z różnych krajów. Pracownicy dbają o to, by zakupy dotarły na czas do domu klienta.

Lokalizacja: Amsterdam, Bleiswijk, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam, Holandia

Zakres obowiązków

Opis stanowiska: Zbieranie zamówień z użyciem ręcznego skanera oraz kolekcjonowaniu zamówionych produktów w centrum logistycznym. Szkolenie wstępne zapewnione.

Wymagania

  • Gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu

  • Dostępność do pracy zmianowej i weekendowej

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od €14,34/h brutto + dodatki (po 13 tyg. €14,67/h)

  • Dodatki za pracę zmianową

  • Dodatek z pracę w niedzielę i święta

  • Dodatek wakacyjny i urlopowy

  • Dodatek dla kierowcy - €5 dziennie

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy

  • Stołówka

  • Brak wiekowych ograniczeń

  • Ubezpieczenie, możliwość zakwaterowania, transport do pracy

  • Opieka polskiego koordynatora

  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

O nas: Carrière International - dynamicznie rozwijająca się agencja pracy z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w rekrutacji na rynek holenderski. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy do branż takich jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Posiadamy Certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego

  • Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław (dalej jako:„Administrator”). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: mojedane@carriere.com.
    Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: mojedane@carriere.com.
    Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie https://carriere.international.
  • Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)