Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie praca

Strzelin
Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe it (informatyka) inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie

  • Policjant

    Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie
    • Strzelin
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    Dodana
  • Policjant

    • Strzelin
    Dodana

Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie - oferty archiwalne

  • Policjant

    • Strzelin
    • Zakres obowiązków

      wynikający z ustawowych zadań policji będącej umundurowaną i uzbrojoną formacją służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 526 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Strzelinie