HROSE AGENCY sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

HROSE AGENCY sp. z o.o. praca

Rogów

Od ponad siedmiu lat w HROSE AGENCY jesteśmy dumnymi architektami rynku pracy, tworząc solidne mosty pomiędzy talentami a firmami, które pragną ich siły i kreatywności. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Rogowie, gdzie codziennie przyjmujemy nowe wyzwania i przekształcamy je w możliwości dla naszych klientów i kandydatów.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług rekrutacyjnych, od wyszukiwania idealnych miejsc pracy dla naszych kandydatów, po pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników dla firm z różnych sektorów. Jako agencja pracy tymczasowej, rozumiemy dynamikę współczesnego rynku i dostarczamy rozwiązania, które są elastyczne i dostosowane do potrzeb naszych partnerów biznesowych. Ponadto, nasze doświadczenie pozwala nam na organizację profesjonalnych targów, wystaw i kongresów, które są platformą do wymiany wiedzy i nawiązywania wartościowych kontaktów.

W HROSE AGENCY stawiamy na innowacje i jakość. Nasze metody pracy opierają się na najnowszych narzędziach i technikach HR, co pozwala nam na efektywne dopasowanie talentów do potrzeb rynku. Jesteśmy dumni z naszej specjalizacji w przeprowadzaniu pogłębionych wywiadów behawioralnych, które są kluczem do zrozumienia motywacji i potencjału kandydatów. Realizujemy złożone projekty rekrutacyjne z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na długotrwałe i owocne relacje z naszymi klientami.

Nasza oferta obejmuje outsourcing HR, a nasze kompetencje rozciągają się na takie obszary jak technologie informacyjne, produkcja i inżynieria, finanse i księgowość, marketing, a także wsparcie administracyjne i obsługa klienta. Rozumiemy, że każda branża ma swoje unikalne wyzwania, dlatego nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W HROSE AGENCY wierzymy, że każda firma i każdy kandydat ma swoją wyjątkową historię. Naszym zadaniem jest odkryć te historie i połączyć je w sposób, który przyniesie wzajemne korzyści i pomoże osiągnąć wspólne cele. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych partnerów i zrealizowanych talentów. Razem możemy tworzyć przyszłość rynku pracy.

HROSE AGENCY sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika it (informatyka) magazyn

Oferty pracy HROSE AGENCY sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HROSE AGENCY sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów

Mapa HROSE AGENCY sp. z o.o.

Siedziba główna

HROSE AGENCY sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Pabianice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HROSE AGENCY sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant Mechaniczny

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która wspiera w bezpośrednim znalezieniu talentów dla najlepszych pracodawców na rynku. 6 lat prowadzenia projektów rekrutacyjnych umożliwiło wyspecjalizowanie się w obszarach:
      IT, Manufacturing & Engineering, Finance & Accounting, Marketing, Administrative  &  Customer Support.

      Podejmij pracę u naszego Klienta (globalna firma związana z napędami i automatyzacją produkcji) i rozwiń swoją karierę zawodową.

      Wpraw w ruch cały świat na stanowisku Serwisanta Mechanicznego.

      Zakres obowiązków

      • Ekspertyzy i naprawy uszkodzonych urządzeń SEW w siedzibie firmy
      • Wyjazdy serwisowe do klientów
      • Prowadzenie dokumentacji serwisowej w komputerze
      • Przyjmowanie towaru na magazyn i jego ewidencjonowanie
      • Kontakty z klientami w zakresie uzgodnień dotyczących naprawianego sprzętu
      • Wystawianie listów przewozowych i wysyłanie urządzeń do klientów
      • Obsługa urządzeń dźwigowych i elektropneumatycznych
      • Techniczna kontrola produktów.

      Wymagania

      • Posiadasz wykształcenie średnie lub średnie techniczne,

      • Masz doświadczenie w pracy na działach utrzymania ruchu, w serwisach mechanicznych, warsztatach samochodowych,

      • Znasz budowę maszyn i urządzeń,

      • Posiadasz uprawnienia SEP,

      • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
      • Gotowość na wyjazdy serwisowe (delegacje 1-dniowe lub kilkudniowe do klienta zgodnie z harmonogramem wyjazdów),

      Oferujemy

      • Stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Premie kwartalne i świąteczne

      • Rzetelne wdrożenie do pełnionych obowiązków przez wyznaczonego opiekuna

      • Prezenty okolicznościowe

      • Bliskość przystanku komunikacji miejskiej

      • Darmowy parking

      • Sterylne warunki pracy, nowoczesny zakład,

      • Jednozmianowy system pracy,
      • Brak pracy w weekendy.