Czy to Twoja firma?

LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie praca

Tuczno
Ludwig Czekolada sp. z o.o. to część jednego z największych niemieckich producentów wyrobów czekoladowych Ludwig Schokolade GmbH. Początki firmy Ludwig Schokolade sięgają roku 1857, kiedy to Leonhard Monheim rozpoczął w swoim niewielkim i skromnie wyposażonym zakładzie w Aachen w Niemczech produkcję czekolady. Jego wielka pasja stała się później podstawą filozofii firmy. Jej głównym celem jest wytwarzanie najwyższej jakości czekolad pozwalających zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta konsumentów. Dziś firma Ludwig Schokolade, działając w ramach koncernu Krger Group jest znanym na całym świecie producentem artykułów czekoladowych. W portfolio produktów firmy znajdują się tak znane marki, jak: Schogetten, Fritt, Trumpf, Mauxion oraz wiele innych.
LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn bankowość / finanse księgowość / ekonomia praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie

LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie - oferty archiwalne

  • Specjalista / junior kontroler ds. kosztów produkcji

    LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Tucznie
    • Tuczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kalkulacja nowo wprowadzonych produktów
      kalkulacja i optymalizacja kosztowa asortymentu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie : mile widziany kierunek : ekonomia ,kontroling mile widziane doświadczenie w pracy przy analizach umiejętności : dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office w tym Excel komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do negocjacji w zależności od posiadanych kwalifikacji i przegotowania zawodowego Kole
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dysponent gospodarki materiałowej

    • Tuczno

      analiza stanów magazynowych w zestawieniu z produkcją , planowanie dostaw materiałów , współpraca z dostawcami materiałów , wystawianie zleceń zakupów w oparciu o planu produkcyjne

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie : mile widziany kierunek : ekonomia , logistyka mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zakupów, komórkach analitycznych, logistyka umiejętności : analiza , wnioskowanie , dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Officew tym Excel Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN

Pracodawcy w Tucznie