Czy to Twoja firma?

STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA praca

Kraków
Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA

STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA - oferty archiwalne

  • Fryzjer damsko męski

    STUDIO FRYZUR PATRYCJA TEKIELSKA-DZIURA
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      FRYZJER DAMSKO/MĘSKI, KOLORYZACJA, PIELĘGNACJA.

      Godzina zakończenia pracy: 20:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kraków

      FRYZJER DAMSKO/MĘSKI,KOLORYZACJA, PIELĘGNACJA.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Krakowie