Czy to Twoja firma?

AMTI Beata Jurkowska praca

Redzikowo
AMTI Beata Jurkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Redzikowo
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AMTI Beata Jurkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMTI Beata Jurkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AMTI Beata Jurkowska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    AMTI Beata Jurkowska
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, przyjmowanie towaru; godziny pracy: 9.00- 15.00, 15.00- 21.00/22.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, obsługa kasy fiskalnej, koputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Redzikowo

      obsługa klienta, przyjmowanie towaru; godziny pracy: 6.30- 13.00, 13.00- 18.00/19.00

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Redzikowie