Czy to Twoja firma?

MARCEL M. Chmielarski spółka komandytowa praca

Rzeszów
MARCEL M. Chmielarski spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna obsługa klienta / call center motoryzacja

Oferty pracy MARCEL M. Chmielarski spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARCEL M. Chmielarski spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MARCEL M. Chmielarski spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MARCEL M. Chmielarski spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obługi klienta

    MARCEL M. Chmielarski spółka komandytowa
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Sprzedaż biletów miesięcznych.
      2. Sprzedaż biletów jednorazowych Flixbusa.
      3. Wystawianie faktur.
      4. Udzielanie informacji pasażerom korzystającym z komunikacji MARCEL.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 16:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie