P.P. EMTECH SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

P.P. EMTECH sp. z o.o. praca

Szczerców

Spółka obecnie  zatrudnia wykwalifikowana kadrę inżyniersko kierowniczą na terenie całego kraju we wszystkich swoich oddziałach

Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Szczecinie i Poznaniu.

Zajmuje się Sprzedażą, Montażem i serwisem stolarki budowlanej następujących producentów:

Drzwi drewniane  PORTA i JELDWEN

Drzwi stalowe i antywłamaniowe PORTA, DOMOFERM,

Bramy przeciwpożarowe Martech,

Bramy rolowane i segmentowe Novoferm, Teckentrup i Braselmann

Okucia budowlane ECO SCHULTE ASSA ABLOY DORMA

Zabezpieczenia ppoż systemu HILTI

Obecnie realizujemy obiekty na terenie całego kraju tj.

Elektrownie

Hotele

Centra handlowe

Biurowce

Osiedla mieszkaniowe

Szpitale

oraz

Budowy na terenie Niemiec

Tesla Giga Factory Brandenburg

Budynek użytecznosci publicznej w Berlinie

P.P. EMTECH SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy P.P. EMTECH SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P. EMTECH SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.P. EMTECH SP. Z O.O.

Siedziba główna

P.P. EMTECH SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P. EMTECH SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Monter serwisant Stolarka drzwiowa oraz systemy ppoż

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-9 000 zł / mies.
    • W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Monter stolarki / Monter zabezpieczeń ppoż / Serwisant

      Zakres obowiązków

      Do zakresu obowiązków będzie należało
      Serwis juz zamontowanych elementów
      Montaż sprzedanych elementów
      wykonywanie zabezpieczeń ppoż

      Wymagania

        Gotowość do podróży służbowych,

          • Prawo jazdy kat. B.
          • Mile widziane doświadczenie w stolarce budowlanej
          • Mile widziane doświadczenie w systemach zabezpieczeń ppoż
          • Mile widziana znajomość języka Niemieckiego

              Oferujemy

                • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
                • samochód służbowy z kartą paliwową
                • telefon
                • niezbędne narzędzia

              Pracodawcy w Szczercowie