Czy to Twoja firma?

WYSPA SKARBÓW VIOLETTA CHAFIEHA praca

Zgorzelec
KLUB DZIECIĘCY
WYSPA SKARBÓW VIOLETTA CHAFIEHA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy WYSPA SKARBÓW VIOLETTA CHAFIEHA

Praca alert - powiadomienia

Praca WYSPA SKARBÓW VIOLETTA CHAFIEHA

  • Nauczyciel przedszkola

    WYSPA SKARBÓW VIOLETTA CHAFIEHA
    • Zgorzelec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WYSPA SKARBÓW VIOLETTA CHAFIEHA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WYSPA SKARBÓW VIOLETTA CHAFIEHA - oferty archiwalne

  • Specjalista do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem z autyzmem

    • Zgorzelec
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć rewalidacyjnych; praca w godzinach otwarcia przedszkola do uzgodnienia; ok. 8h miesięcznie;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, szkolenie: zajęcia w charakterze terapeutycznym dla dzieci z zaburzeniami komunikacji społecznej
      • Inne wymagania: Umiejętność prowadzenia zajęć rewalidacyjnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: kwota za ok. 8h w ciągu miesiąca

Pracodawcy w Zgorzelcu