Czy to Twoja firma?

KAROL KRYSIEWICZ Delikatesy przy Rynku praca

Wysokie Mazowieckie
KAROL KRYSIEWICZ Delikatesy przy Rynku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy KAROL KRYSIEWICZ Delikatesy przy Rynku

Praca alert - powiadomienia

Praca KAROL KRYSIEWICZ Delikatesy przy Rynku

KAROL KRYSIEWICZ Delikatesy przy Rynku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KAROL KRYSIEWICZ Delikatesy przy Rynku - oferty archiwalne

  • Kierowca/magazynier

    KAROL KRYSIEWICZ Delikatesy przy Rynku
    • Wysokie Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie towarów do magazynu, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, uczestnictwo w przeładunku towaru, uczestnictwo w zaopatrzeniu sklepu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: kierowca kat.B
      • Inne wymagania: Pracodawca oczekuje dyspozycyjności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca/kasjer

      Obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycję towarów, dbanie o porządek na sali sprzedaży, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych, Umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: Pracodawca oczekuje doświadczenia zawodowego w pracy w sklepie oraz przy obsłudze kasy fiskalnej. Praca w godz. 6-13, 13-21

      Oferujemy

Pracodawcy w Wysokiem Mazowieckiem