Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWE MINGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Poręba
BIURO RACHUNKOWE MINGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE MINGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE MINGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BIURO RACHUNKOWE MINGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIURO RACHUNKOWE MINGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Księgowa/księgowy

    BIURO RACHUNKOWE MINGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Poręba
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT, obliczanie podatków. Sporządzanie list płac i rozliczeń ZUS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, wymagane doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Porębie