Czy to Twoja firma?

FIRMA TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNA AGAT I. KUREK, T. LISOWSKI SPÓŁKA CYWILNA praca

Dąbki
FIRMA TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNA AGAT I. KUREK, T. LISOWSKI SPÓŁKA CYWILNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy FIRMA TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNA AGAT I. KUREK, T. LISOWSKI SPÓŁKA CYWILNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNA AGAT I. KUREK, T. LISOWSKI SPÓŁKA CYWILNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNA AGAT I. KUREK, T. LISOWSKI SPÓŁKA CYWILNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNA AGAT I. KUREK, T. LISOWSKI SPÓŁKA CYWILNA - oferty archiwalne

  • Kelner/ka

    FIRMA TURYSTYCZNO-GASTRONOMICZNA AGAT I. KUREK, T. LISOWSKI SPÓŁKA CYWILNA
    • Dąbki
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa gości, przygotowywanie stołówki do wydawania posiłków, dbanie o czystość stołówki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za miesiąc
  • Pomoc kuchenna

    • Dąbki

      pomoc kucharzowi

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe, mile widziane umiejętności/ uprawnienia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Pracodawcy w Dąbkach