Czy to Twoja firma?

WIB - Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz praca

Białystok
WIB - Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Drukarz Białystok
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy WIB - Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIB - Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz

Praca WIB - Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz - oferty archiwalne

  • Drukarz sitodrukowy

    WIB - Przedsiebiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie druków na tkaninach

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik drukarza sitodrukowego

    • Białystok

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Białymstoku