Czy to Twoja firma?

Stanisława Bania SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY estetica praca

Solec-Zdrój
Zakład Fryzjersko - Kosmetyczny
Stanisława Bania SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY estetica najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Solec-Zdrój
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Stanisława Bania SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY estetica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stanisława Bania SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY estetica

Praca Stanisława Bania SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY estetica - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    Stanisława Bania SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY estetica
    • Solec-Zdrój
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Modelowanie i strzyżenie, koloryzacja włosów. Praca 8 h co drugi dzień, pracodawca prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjerstwo
      • Inne wymagania: pożądane doświadczenie w zawodzie fryzjera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Solcu-Zdroju