Czy to Twoja firma?

BONEKS DARIUSZ BANDURA, SYLWIA BANDURA SPÓŁKA CYWILNA praca

Piekary Śląskie
Wykonywanie instalacji c.o., wod.-kan.
BONEKS DARIUSZ BANDURA, SYLWIA BANDURA SPÓŁKA CYWILNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BONEKS DARIUSZ BANDURA, SYLWIA BANDURA SPÓŁKA CYWILNA

Praca alert - powiadomienia

Praca BONEKS DARIUSZ BANDURA, SYLWIA BANDURA SPÓŁKA CYWILNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BONEKS DARIUSZ BANDURA, SYLWIA BANDURA SPÓŁKA CYWILNA - oferty archiwalne

  • Pomocnik instalatora c.o., wod.-kan. i gaz.

    BONEKS DARIUSZ BANDURA, SYLWIA BANDURA SPÓŁKA CYWILNA
    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie instalacji c.o. i wod. - kan. i gaz.; praca na terenie Śląska

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; mile widziane kwalifikacje oraz doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piekarach Śląskich