Czy to Twoja firma?

TTI EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Toruń
TTI EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy TTI EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TTI EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TTI EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TTI EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel informatyki, nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych

    TTI EDUKACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca w TORUŃSKIM TECHNIKUM INFORMATYCZNYM:
      prowadzenie zajęć lekcyjnych na kierunku technik informatyk i technik programista w szkole średniej - technikum

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 50 do 60 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 8.00-16.00 - 8h/tygodniowo
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Toruniu