Czy to Twoja firma?

PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE DLA AKTYWNYCH RODZIN praca

Rzeszów
PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE DLA AKTYWNYCH RODZIN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE DLA AKTYWNYCH RODZIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE DLA AKTYWNYCH RODZIN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE DLA AKTYWNYCH RODZIN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE DLA AKTYWNYCH RODZIN - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw rozliczeń projektów

    PODKARPACKIE STOWARZYSZENIE DLA AKTYWNYCH RODZIN
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - rozliczanie projektów zgodnie z zaoisami umowy i wytycznymi projektu
      - prowadzenie dokumentacji finansowej we współpracy z biurem księgowym
      - przygotowanie dyspozycji wypłat gruntu,
      - przygotowanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności,sprawozdań i raportów z realizacji projektu w zakresie finansowym,
      - weryfikacja wydatków i opisywanie dokumentów księgowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem,
      - monitorowanie realizacji wskaźników, harmonogramu i budżetu projektu,
      - przygotowanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektu,
      - współpraca z kierownikiem projektu oraz z grantodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE W ROZLICZANIU PROJEKTÓW - MIN. 2 LATA, WIEDZA Z ZAKRESU KSIĘGOWOŚCI, PRAKTYCZNA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS Office, W SZCZEGÓLNOŚCI Excel, ODPOWIEDZIALNOŚĆ I ZAANGARZOWANIE W WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ, UMIEJĘTNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, SAMODZIELNOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ W WYKONYWANIU ZADAŃ, KOMUNIKATYWNOŚĆ I UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY W ZESPOLE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw social mediów

    • Rzeszów

      - publikowanie postów w mediach społecznościowych, odpowiadanie na komentarze
      - pisanie, redagowanie, planowanie treści
      - planowanie działań marketingowych,
      - opracowywanie materiałów prasowych,
      - kontakt z mediami

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

Pracodawcy w Rzeszowie