Czy to Twoja firma?

PTB NICKEL sp. z o.o. praca

Suchy Las
PTB NICKEL SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PTB NICKEL SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PTB NICKEL SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PTB NICKEL SP. Z O.O.

Siedziba główna

Oddział Szczecin

PTB NICKEL SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PTB NICKEL SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny przy produkcji okien i drzwi aluminiowych

    PTB NICKEL SP. Z O.O.
    • Suchy Las
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      umiejętność obsługi maszyn do obróbki aluminium (piła, frezarka), doświadczenie w branży stolarki budowlanej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe przy produkcji stolarki aluminiowej, umiejętność pracy przy frezarce, pile do cięcia profili, mile widziane zdolności manualne, dokładność,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 do 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Suchym Lasie