Czy to Twoja firma?

OSMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Szczecin
OSMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy OSMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OSMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca OSMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    OSMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      WYKONYWANIE PRAC BUDOWLANYCH PRZY WZNOSZENIU BUDYNKU

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE BRUTTO 30,00 ZŁ/H

Pracodawcy w Szczecinie