Czy to Twoja firma?

HAIR SPACE - HAIRSTYLISTIC & TRICHOLOGY INSTYTIUTE ANDRZEJ SPITZBARTH praca

Gdynia
HAIR SPACE - HAIRSTYLISTIC & TRICHOLOGY INSTYTIUTE ANDRZEJ SPITZBARTH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy HAIR SPACE - HAIRSTYLISTIC & TRICHOLOGY INSTYTIUTE ANDRZEJ SPITZBARTH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HAIR SPACE - HAIRSTYLISTIC & TRICHOLOGY INSTYTIUTE ANDRZEJ SPITZBARTH

Praca HAIR SPACE - HAIRSTYLISTIC & TRICHOLOGY INSTYTIUTE ANDRZEJ SPITZBARTH - oferty archiwalne

  • Modelista i kolorysta

    HAIR SPACE - HAIRSTYLISTIC & TRICHOLOGY INSTYTIUTE ANDRZEJ SPITZBARTH
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Modelowanie, strzyżenie i kolorymetria fryzjerska, barbering

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Barber, fryzjerskie (fryzjer), fryzjerstwo damsko - męskie
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : kolorymetria fryzjerska. Wymagane min. 3 mce doświadczenia zawodowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni