Czy to Twoja firma?

EVI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Gdynia
EVI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy EVI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EVI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca EVI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Fizjoterapia rehabilitacja

    EVI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca z pacjentami, terapie manualne, ćwiczenia, fala uderzeniowa, pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, BTL, krioterapia.
      Praca w godzinach 14-20 3-5 dni w tygodniu;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: Praca w godzinach 14-20, 3-5 dni w tygodniu;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 80 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 80 zł brutto/h

Pracodawcy w Gdyni