Czy to Twoja firma?

BRONISŁAW RUDNIK - AMBROZJA praca

Kobyla Góra
Piekarnia, wyroby cukiernicze
BRONISŁAW RUDNIK - AMBROZJA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy BRONISŁAW RUDNIK - AMBROZJA

Praca alert - powiadomienia

Praca BRONISŁAW RUDNIK - AMBROZJA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BRONISŁAW RUDNIK - AMBROZJA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BRONISŁAW RUDNIK - AMBROZJA - oferty archiwalne

  • Pomocnik cukiernika

    BRONISŁAW RUDNIK - AMBROZJA
    • Kobyla Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa pieca i maszyn cukierniczych, wjazd wózkiem do pieca i zdyscyplinowanie wobec przełożonego

      Wymagania

      • Inne wymagania: praca w zespole, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 5-13, 13-21, 21-5
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kobylej Górze