Czy to Twoja firma?

WIERTCONSULTING Sp. z o.o. praca

Poznań
WIERTCONSULTING Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy WIERTCONSULTING Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIERTCONSULTING Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WIERTCONSULTING Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WIERTCONSULTING Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta

    WIERTCONSULTING Sp. z o.o.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca biurowa, praca w terenie, projektowanie instalacji i urządzeń gazowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Uprawnienia: samodzielność, umiejętność pracy w zespole, biegła znajomość obsługi komputera, Doświadczenie mile widziane
      • Inne wymagania: Mile widziane: zaangażowanie, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. .B, umiejętność pracy z programem AutoCad.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Sieradz

      Spporządzanie pism i opracowań na potrzeby biura, obsługa i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, organizacja pracy i bieżąca obsługa biura, dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Dyspozycyjność , obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Poznaniu