Czy to Twoja firma?

JERZY MYŚLIWIEC PROGRESS praca

Kraków
JERZY MYŚLIWIEC PROGRESS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy JERZY MYŚLIWIEC PROGRESS

Praca alert - powiadomienia

Praca JERZY MYŚLIWIEC PROGRESS

  • Optometrysta

    JERZY MYŚLIWIEC PROGRESS
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JERZY MYŚLIWIEC PROGRESS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JERZY MYŚLIWIEC PROGRESS - oferty archiwalne

  • Optyk

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie szkieł i soczewek okularowych , doradztwo w doborze opraw okularowych
      mogą być uchodźcy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
      • Inne wymagania: wykonywanie szkieł isoczewek okularowych, pomiarow optycznych, kursy kierunkowe,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: może być osoba z gr.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie