Czy to Twoja firma?

HR SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bielsko-Biała
HR SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka produkcja / przemysł

Oferty pracy HR SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca HR SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kucharz/kucharka

    HR SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jeleśnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HR SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HR SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik administarcyjno-biurowy

    • Bielsko-Biała
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie bieżących sparw biurowych.
      Zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie.
      Prowadzenie kalendarza wydarzeń i spotkań firmy.
      Redagowanie i zamieszczanie ofert o pracę na portalach internetowych.
      Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt.
      Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, biegła obsługa komputera w tym znajomość obsługi pakietu MS Office, 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 422 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. administracji

      Prowadzenie bieżących spraw biurowych,
      Zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie,
      Działania marketingowe,
      Prowadzenie konta firmowego na portalach społecznościowych: Facebook, LinkedIn, Instagram
      Kontakt z dostawcami usług zewnętrznych,
      Tworzenie ofert, umów współpracy z Klientami,
      Prowadzenie kalendarza wydarzeń i spotkań firmy,
      Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
      Praca na pełny etat w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16.00 od pon. do pt.
      Umowa o pracę na okres próbny 3-mce z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, prawo jazdy kategoria - B, obsługa programu Microsoft
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, umiejętność organizacji pracy własnej, wysoka kultura osobista, podejście biznesowe, wymagane min. roczne doświadczenie w obszarze administracyjnym, marketingowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Pracownik produkcji

    • Jasienica
    • Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, kierunek bez znaczenia, doświadczenie nie jest wymagane. Chęci do pracy. Na powyższe stanowisko mogą również aplikować osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Bielsku-Białej