Czy to Twoja firma?

LINDNER Polska Sp. z o.o. praca

Warszawa
LINDNER Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa magazyn inżynieria / technologia / technika serwis / montaż hr / kadry

Oferty pracy LINDNER Polska Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca LINDNER Polska Sp. z o.o.

  • Monter suchej zabudowy

    LINDNER Polska Sp. z o.o.
    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LINDNER Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LINDNER Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier/ zaopatrzeniowiec

    • Zakres obowiązków

      zaopatrywanie (zamawianie/ewidencja) magazynu w narzędzia budowlane, odzież roboczą oraz wydawanie pracownikom

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera i programów MS Office
      • Inne wymagania: znajomość narzędzi budowlanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy (praca w lublinie)

    • Lublin

      Pozyskiwanie pracowników do pracy za granicą. Prowadzenie rozmowy telefonicznej z potencjalnymi Klientami Firmy. Pracodawca zatrudni również osoby z Ukrainy z językiem polskim na poziomie C2.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: komunikatywność, Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 5 000 PLN
  • Inzynier budowy

    • Warszawa

      Nadzór i kontrola prac zgodnie z dokumentacją projektową, jakością i terminowością, kontrola
      stanu materiałowego na budowie, inne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie co najmniej średnie, pomaturalne. Obowiązki: Nadzór i kontrola prac zgodnie z dokumentacją projektową, jakością i terminowością, kontrola stanu materiałowego na budowie, inne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie