Czy to Twoja firma?

IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o. opinie i informacje

Łódź
Z siedzibą w Łodzi, nasza firma zatrudnia od 201 do 500 pracowników, co świadczy o istotnej wielkości przedsiębiorstwa i dużej skali naszych operacji.

Posiadając stabilność finansową, z kapitałem zakładowym wynoszącym 430 000 PLN opłaconym w całości, jesteśmy firmą o ugruntowanej, międzynarodowej pozycji. Nasza misja, realizowana w imieniu Grupy NOKIA, koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług. Jesteśmy zobowiązani do innowacyjności, stale wdrażając najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie budowy sieci szerokopasmowej, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

W naszym działaniu kierujemy się podstawowymi wartościami, takimi jak szacunek, osiągnięcia, wyzwanie i odnowa. Są one fundamentem naszej kultury organizacyjnej i odzwierciedlają się w codziennej pracy każdego z naszych pracowników.

Oferujemy projektowanie oraz budowę sieci światłowodowych, co pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług dla naszych klientów. Nasze szerokie doświadczenie eksperckie w realizacji rozwiązań teletechnicznych, wsparte przez wiedzę i zasoby Grupy NOKIA, umożliwia nam zarządzanie wdrożeniem zaawansowanych projektów sieci światłowodowej.

Opinie pracowników o firmie IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o. (4)

4.4

Na podstawie 33 oceny z Google.

Tomasz Kural

Tomasz Kural

Super,firma

Dodano: 3 miesiące temu

Teresa Kacprzak

Teresa Kacprzak

Czysto mile Panie tak jak powinno być w XXI w

Dodano: 2 lata temu

Сергей Мусулега

Сергей Мусулега

Mogę być

Dodano: 10 miesięcy temu

Jerzy Nowak

Jerzy Nowak

Średnio milo tam

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o. cenią sobie profesjonalizm i pozytywne wrażenia związane z obsługą, co dostrzegają jako standard odpowiedni do XXI wieku. Szczególną uwagę przywiązują do estetyki i kultury pracy, wyrażając swoje zadowolenie ze "świetnej firmy" oraz podkreślając przyjemność współpracy z miłym personelem. Wypowiedzi współpracowników sugerują, że atmosfera w firmie jest przeciętna, co może być sygnałem dla potencjalnych kandydatów do pracy o możliwościach dalszego rozwoju interpersonalnych aspektów środowiska pracy. Reasumując, IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o. oferuje kandydatom możliwość dołączenia do firmy, która jest doceniana przez klientów za wysoki standard usług i profesjonalizm, a także kładzie fundamenty pod budowanie silniejszych więzi w zespole.

Opinie IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, IRIS Telecommunication jest postrzegana jako firma, która ceni otwartość w dialogu i szanuje swoich pracowników. Kandydaci doceniają możliwość rozmowy na temat wynagrodzenia już na wstępnym etapie rekrutacji.

Pozytywne aspekty
  • Przejrzystość procesu rekrutacyjnego z możliwością wczesnego omówienia aspektów wynagrodzenia
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz miła współpraca z zespołem
  • Dobre doświadczenia z etapu zatrudnienia, z możliwością pracy dla międzynarodowych ekspertów
  • Elastyczne formy zatrudnienia, w tym oferta pracy na B2B dla zainteresowanych
IRIS Telecommunication - podsumowanie opinii

IRIS Telecommunication to firma, która w opinii pracowników i kandydatów wydaje się być miejscem, gdzie otwartość i dobry kontakt z pracownikami są na ceniących się pozycjach. Firma oferuje elastyczne podejście do form zatrudnienia oraz możliwość rozmowy o wynagrodzeniu już na etapie rekrutacji. Pomimo że dostęp do szczegółowych informacji o wynagrodzeniu może wymagać bezpośredniej rozmowy i nie jest dostępny od razu, to jednak przejrzystość i otwartość procesu rekrutacyjnego są postrzegane jako atut. W firmie panuje przyjazna atmosfera i jest oportunistyczne podejście do doświadczonych specjalistów, co sprzyja rozwojowi zawodowemu. Należy zwrócić uwagę na współpracę z partnerami wymagającymi uzupełnienia wiedzy technicznej, co może być obszarem wymagającym dalszych poprawek.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: IRIS Telecommunication Poland Sp.z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Opinie o pracodawcach w Łodzi