RT-PLAST Sp. z o.o.

RT-PLAST Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy RT-PLAST Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RT-PLAST Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Parking
  • Spotkania integracyjne

Mapa RT-PLAST Sp. z o.o.

Siedziba główna

RT-PLAST Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - RT-PLAST Sp. z o.o.

Pełna nazwa
RT-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Zbożowa 28 86-010 Koronowo
NIP
5542919854
REGON
341368807
KRS
0000444870
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
19.12.2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 22.22.Z Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
  • 22.23.Z Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych
  • 22.29.Z Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
  • 26.30.Z Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie RT-PLAST Sp. z o.o.

4.5

Na podstawie 7 ocen z Google.

Przemysław Arciszewski

"Super firma Zaladunek i papiery 45min pani z wózka bardzo ogarnięta mogła by uczyć większość pseudo magazynierów 👍"

2 miesiące temu

Kapi

Kapi

"Świetna firma . Zawsze sprawny i szybki zaladunek ! Najlepsza ekipa magazynierów ! Zawsze miło spędzony czas na załadunku. Polecam !"

2 lata temu

Support 458

Support 458

"Polecam, rzetelna firma. Godny partner w biznesie. Otwarci na potrzeby zleceniodawcy."

4 lata temu

Piotr Cierzniakowski

"Polecam"

7 lat temu

Natalia Natka

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Koronowo
  2. Warszawa
  3. Olsztyn
  4. Kcynia
  5. Łódź
  6. Bielsko-Biała
  7. Bydgoszcz
  8. Wrocław
  9. Poznań
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RT-PLAST Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • USTAWIACZ WTRYSKAREK

    • Koronowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma RT-PLAST Sp. z o.o. zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych poszukuje kandydata(tki) na stanowisko:

      USTAWIACZ WTRYSKAREK

      Zakres obowiązków

      • uruchamianie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji,
      • przezbrajanie wtryskarek,
      • obsługa i podłączenia urządzeń peryferyjnych,
      • zapewnienie optymalnych parametrów technologicznych maszyn podczas produkcji przy
      • uwzględnieniu norm jakości,
      • diagnozowanie, usuwanie awarii,
      • dbanie o stan techniczny urządzeń,
      • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

      Wymagania

      • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
      • doświadczenie w firmie produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek,
      • doświadczenie w montażu form wtryskowych na maszyny,
      • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, SEP,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
      • wsparcie w procesie wdrożeniowym,
      • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy).
  • WSTAWIACZ FORM WTRYSKOWYCH

    • Koronowo

      WSTAWIACZ FORM WTRYSKOWYCH

      • zmiana form wtryskowych na wtryskarce,
      • uruchamianie wtryskarki na parametrach wzorcowych po wymianie formy,
      • diagnozowanie i usuwanie awarii,

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Koronowie