Czy to Twoja firma?

SPG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Stargard
Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
SPG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Stargard
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SPG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn do ekstruzji

    SPG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn do ekstruzji folii, nadzór nad przygotowniem i realizacją ekstruzji. Przygotowanie materiałów do produkcji, kontrola prawidłowego procesu produkcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi maszyn ekstruzyjnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 5 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Stargardzie