Czy to Twoja firma?

Architektura Zieleni MALWA Grzegorz Szołtysik praca

Prószków
Architektura Zieleni MALWA Grzegorz Szołtysik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Prószków
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Architektura Zieleni MALWA Grzegorz Szołtysik

Praca alert - powiadomienia

Praca Architektura Zieleni MALWA Grzegorz Szołtysik

  • Pracownik fizyczny

    Architektura Zieleni MALWA Grzegorz Szołtysik
    • Opole
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Architektura Zieleni MALWA Grzegorz Szołtysik - oferty archiwalne

    • Prószków
    • Zakres obowiązków

      Pielęgnacja zieleni, koszenie, cięcie krzewów i żywopłotów, inne prace ogrodnicze.
      Miejsce wykonywania pracy: okolice Prószkowa, Opola i Nysy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Obsługa sprzętu ogrodniczego, chęć do pracy i nauki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz.

Pracodawcy w Prószkowie