Czy to Twoja firma?

Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o. praca

Wronki

W sercu Polski, w malowniczym Wronkach, bije przemysłowe serce Samsung Electronics Poland Manufacturing. Jesteśmy dumną częścią globalnego giganta technologicznego, który zrewolucjonizował codzienne życie milionów ludzi na całym świecie. Nasza historia w Polsce rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję sprzętu AGD, takiego jak pralki i lodówki, które teraz służą użytkownikom na wszystkich kontynentach.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość jest niezachwiane. Tworzymy nowe standardy, a rozwiązania opracowane przez polskich inżynierów są wykorzystywane w produkcji flagowych urządzeń naszej marki. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju technologicznego i jednocześnie dbać o społeczną odpowiedzialność. Misja „Together for Tomorrow! Enabling People!” jest dla nas drogowskazem, który inspiruje nas do działania na rzecz przyszłych pokoleń i umożliwienia im osiągnięcia pozytywnych zmian w społeczeństwie.

Zatrudniając blisko 5 tysięcy osób, jesteśmy jednym z kluczowych pracodawców w regionie. Wierzymy, że życie zgodnie z dobrymi wartościami jest fundamentem naszego sukcesu. Dlatego też nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do produkcji. Program CyfrOFFy kONtakt to przykład naszego zaangażowania w edukację i wsparcie dorosłych w świadomym wprowadzaniu dzieci w świat nowych technologii.

Samsung Poland R&D Center to nasze największe centrum rozwoju i badań poza Koreą, co stanowi o naszej konkurencyjnej przewadze. Inwestujemy w przyszłość, a nasza stabilność finansowa pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Jesteśmy Samsung Electronics Poland Manufacturing – tworzymy technologie, które łączą ludzi, inspirują do odkrywania nowych możliwości i ułatwiają codzienne życie. Razem zmierzamy ku lepszej przyszłości, gdzie technologia służy człowiekowi i społeczeństwu. Zapraszamy do świata Samsung, gdzie innowacja spotyka się z odpowiedzialnością.

Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o.

Siedziba główna

Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Zmieniacz form

    Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o.
    • Wronki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie czynności montażowych zgodnie z
      obowiązującą dokumentacja technologiczną,
      - wymiana form i narzędzi wtryskowych, zgodnie z potrzebami
      i planami produkcyjnymi, oraz kompletne nimi zarządzanie
      poprzez przechowywanie ich we właściwych miejscach,
      - prowadzenie ewidencji czasu zmiany form oraz ich
      wygrzewanie,
      - stała kontrola nad sprawnością zarządzanych form
      wtryskowych, dbałość o ich kompletność i gotowość
      do montażu,
      - właściwe identyfikacja form wraz z przestrzeganiem miejsca
      ich składowania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: mile widziane doświadczenie na produkcji, chęć do pracy, dobry wzrok, zdolności manualne
      • Inne wymagania: - mile widziana znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym - praca w ukraińskojęzycznym zespole, - praca w systemie II zmianowym, zmiany w godzinach od 6:00 do 14:00 I zmiana, II zmiana od 14:00 do 22:00, - praca w dni wolne,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wronkach