Czy to Twoja firma?

MIEJSKA PRZYCHODNIA ZDROWIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ praca

Sucha Beskidzka
przychodnia zdrowia
MIEJSKA PRZYCHODNIA ZDROWIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy MIEJSKA PRZYCHODNIA ZDROWIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKA PRZYCHODNIA ZDROWIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ

  • Higienistka szkolna

    MIEJSKA PRZYCHODNIA ZDROWIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
    • Sucha Beskidzka
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana
  • Pielęgniarka

    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MIEJSKA PRZYCHODNIA ZDROWIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIEJSKA PRZYCHODNIA ZDROWIA W SUCHEJ BESKIDZKIEJ - oferty archiwalne

  • Higienistka stomatologiczna

    • Zakres obowiązków

      Asysta lekarzowi stomatologowi, sterylizacja narzędzi

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak, kierunek: Higienistka stomatologiczna
      • Inne wymagania: Dyplom uzyskania kwalifikacji zawodowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Suchej Beskidzkiej