Czy to Twoja firma?

BAGIŃSCY SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Pobierowo
BAGIŃSCY SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy BAGIŃSCY SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAGIŃSCY SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BAGIŃSCY SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BAGIŃSCY SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kucharz

    BAGIŃSCY SPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Pobierowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Smodzielne przygotowywanie posiłków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy, doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia brutto: 3800,00 zł za miesiąc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Barman

    • Pobierowo

      Obsługa gości kawiarni

      Wymagania

      • Inne wymagania: chęć do pracy, kontaktowy niemiecki mile widziany

      Oferujemy

Pracodawcy w Pobierowie