Czy to Twoja firma?

GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k. praca

Brzeziny

Jesteśmy GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k., sercem naszej działalności jest przetwórstwo drobiu. Nasza podróż rozpoczęła się 23 listopada 2021 roku w malowniczych Brzezinach. Od tamtej pory, każdego dnia wkładamy całe nasze zaangażowanie i pasję w to, co robimy najlepiej – dostarczamy produkty, które są wynikiem naszej miłości do tradycji połączonej z nowoczesnym podejściem do branży.

Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że nasze zaangażowanie w jakość i dbałość o każdy szczegół procesu produkcyjnego to dla nas priorytet. W naszej pracy kierujemy się zasadami, które zapewniają, że nasze produkty są zawsze świeże, smaczne i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni i z tego, jak w krótkim czasie zdołaliśmy wprowadzić naszą markę na rynek. Nasza lokalizacja w Brzezinach nie jest przypadkowa – to miejsce, które inspiruje nas każdego dnia do tworzenia produktów, które są wyrazem lokalnej tradycji i kulinarnego dziedzictwa.

W GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k. wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie i poszukiwanie nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby dostarczać produkty, które nie tylko zaspokoją Twój apetyt, ale również będą źródłem prawdziwej radości z jedzenia.

Zapraszamy do poznania naszej historii i doświadczenia smaku naszych produktów. Razem tworzymy przyszłość przetwórstwa drobiu, z szacunkiem dla tradycji i otwartością na innowacje.

GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k.

Siedziba główna

GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GRETA-PLUS Anna Greta Sp. k. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Brzeziny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pakowanie mięsa
      obsługa maszyn produkcyjnych
      obsługa wózka paletowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny

    • Brzeziny

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Pracownik biurowy

    • Brzeziny

      przygotowywanie dokumentacji
      w[rowadzanie faktur
      obsługa poczty email

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: -Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 180 PLN

Pracodawcy w Brzezinach