DrTusz Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

DrTusz sp. z o.o. praca

Białystok

Nasza historia zaczyna się w latach 90., kiedy to grupa zapaleńców informatyki na Politechnice Białostockiej postawiła pierwsze kroki w świecie technologii. Od składania komputerów osobistych po regenerację zbiorników na tusz, nasza pasja szybko przerodziła się w profesjonalną działalność. W 2004 roku zdecydowaliśmy się skoncentrować na tym, co znamy najlepiej – drukarkach i materiałach eksploatacyjnych. Tak narodził się DrTusz, z główną siedzibą w sercu Białegostoku.

Jako DrTusz, naszym celem jest dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno regenerowane, jak i oryginalne tusze i tonery, a także usługi takie jak skup zużytych pojemników, doradztwo w zakupie drukarek, serwis pogwarancyjny oraz produkcję pieczątek metodą błyskową.

Jesteśmy dumni z naszej wiedzy i doświadczenia, które pozwalają nam oferować szeroki asortyment produktów, w tym własną produkcję tuszów i tonerów. To właśnie te elementy wyróżniają nas na rynku i pozwalają budować silne, partnerskie relacje z naszymi klientami. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego też oferujemy darmową wysyłkę, aby zakupy u nas były jeszcze bardziej komfortowe.

Choć nasza pozycja rynkowa nie jest zdefiniowana w dostępnych danych, to nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości mówi samo za siebie. Jesteśmy firmą, która stale się rozwija, dbając o to, by nasze produkty i usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

W DrTusz wierzymy, że nasza praca jest odzwierciedleniem naszych wartości – zadowolenie klientów, jakość produktów, darmowa wysyłka i partnerskie relacje to filary, na których budujemy naszą markę. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i pasji. Razem możemy tworzyć historię sukcesu w świecie druku.

DrTusz Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Białystok
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy DrTusz Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DrTusz Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DrTusz Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Białystok
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DrTusz Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Programista PHP w DrTusz.pl

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 532-6 257 zł / mies.
    • Nie lubisz monotonii? Chcesz się rozwijać w różnych kierunkach? Wolisz tworzyć aplikacje webowe na potrzeby konkretnej firmy niż pracować dla wielu klientów? W sklepie internetowym możesz się skupić na jednym, dużym projekcie i mieć realny wpływ na jego efekt końcowy.

      Zakres obowiązków

      • tworzenie wydajnych aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami OOP
      • projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności
      • utrzymanie i rozwój aktualnych projektów

      Wymagania

      Jeśli posiadasz tylko część poniższych umiejętności - nie szkodzi! Reszty Cię nauczymy.

      • umiejętność programowania obiektowego (PHP 7.x)
      • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
      • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
      • znajomość Wordpressa
      • znajomość integracji REST API
      • znajomość narzędzi do zarządzania pakietami (Composer)
      • dobra znajomość JavaScript, jQuery, CSS, HTML
      • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
      • umiejętności komunikacyjne, pracowitość, samodzielność, zaangażowanie, logiczne myślenie i pomysłowość w rozwiązywaniu problemów w szybki, skuteczny sposób;

        Dodatkowo:
      • ogólna znajomość e-commerce
      • znajomość wzorców pojektowych
      • znajomość narzędzi do wizualizacji takich jak Docker

      Oferujemy

      • umowę o pracę na czas nieokreślony;
      • ubezpieczenie na życie i pakiet prywatnej opieki medycznej
      • dofinansowanie szkoleń, udział w konferencjach branżowych
      • luźną atmosferę pracy we wspierającym się zespole
      • wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności

Pracodawcy w Białymstoku