JARO S.A.

Czy to Twoja firma?

JARO S.A. praca

Jaroszów

Od ponad 150 lat jesteśmy dumni z naszej roli jako lidera w produkcji i dostawie surowców ogniotrwałych oraz materiałów budowlanych. Nasza historia zaczęła się w 1870 roku, kiedy to uruchomiliśmy Kopalnię Glin Ogniotrwałych w Jaroszowie. Przez lata ewoluowaliśmy, a nasze doświadczenie i zaangażowanie w jakość zaowocowały unikalną pozycją na rynku polskim – jesteśmy jedynym dostawcą niskoglinowych glinokrzemianowych surowców ogniotrwałych o wyjątkowych parametrach jakościowych.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – dostarczamy naszym klientom produkty o najwyższej jakości, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, od glin surowych, przez mielone, palone, aż po porowate materiały ogniotrwałe, kruszywa budowlane i surowce ceramiczne. Jesteśmy także dostawcą mas ziemnych niezbędnych przy budowie dróg i innych inwestycji infrastrukturalnych.

Jesteśmy dumni z naszej przewagi konkurencyjnej – posiadamy własną kopalnię odkrywkową glin ogniotrwałych „Stanisław” oraz nowoczesny zakład przetwórczy, co pozwala nam na pełną kontrolę procesu produkcyjnego i zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i doskonałość jest kluczem do sukcesu, którym chcemy się dzielić z naszymi klientami.

Ponadto, świadomi odpowiedzialności za środowisko, oferujemy usługi w zakresie zagospodarowania odpadów dla celów rekultywacji, co jest wyrazem naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój i troskę o przyszłe pokolenia.

W JARO S.A. wierzymy, że nasza przeszłość jest fundamentem dla innowacji przyszłości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, dla których jakość, niezawodność i profesjonalizm są tak samo ważne, jak dla nas. Razem możemy budować lepszą przyszłość.

JARO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Jaroszów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy JARO S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JARO S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JARO S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
JARO S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Łódź
  3. Poznań
  4. Bielsko-Biała
  5. Gluszyca
  6. Pruszków
  7. Gdynia
  8. Lublin
  9. Szczecin
  10. Strzegom

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca JARO S.A. - oferty archiwalne

  • Elektryk

    JARO S.A.
    • Jaroszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      1. Zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego ruchu urządzeń i instalacji.

      2. Przeprowadzanie przeglądów i robót konserwacyjnych.

      3. Usuwanie awarii występujących podczas pracy urządzeń.

      Wymagania

      1. Wymagane wykształcenia min. zawodowe

      (mile widziane średnie techniczne)

      2. Uprawnienia SEP powyżej 1 kV

      3. Znajomość instalacji elektrycznych

      4. Umiejętność czytania rysunków elektrycznych,

      schematów zasilania i sterowania

      5. Punktualność

      Oferujemy

      1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat

      2. Możliwość długotrwałego zatrudnienia

      3. Szkolenia branżowe

      4. Świadczenie urlopowe – wczasy pod gruszą

      5. Bony na święta