Czy to Twoja firma?

MHI Polska sp. z o.o. praca

Zebrzydowa

Jesteśmy MHI Polska, sercem naszej działalności jest pasja do drewna i jego przetwórstwa. Od naszego powstania w malowniczej Zebrzydowej w 2018 roku, z dumą tworzymy produkty, które łączą w sobie tradycję rzemiosła z nowoczesnym designem. Nasza oferta to nie tylko arkusze fornirowe i gotowe parkiety podłogowe, ale również szeroka gama wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Zajmujemy się także produkcją opakowań drewnianych, które są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne.

Nasze usługi rozszerzają się na zakładanie stolarki budowlanej oraz posadzkarstwo, tapetowanie i oblicowywanie ścian. Rozumiemy, jak ważne jest kompleksowe podejście do każdego projektu, dlatego oferujemy również sprzedaż hurtową drewna i materiałów budowlanych. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość i spójność w każdym aspekcie realizacji ich wizji.

Jakość i rzetelność to dla nas kluczowe wartości. Każdy produkt, który opuszcza nasze zakłady, jest wynikiem starannego procesu produkcji i dbałości o detale. Nasza załoga to zespół doświadczonych fachowców, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych wyrobów z drewna.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni i z tego, co do tej pory osiągnęliśmy. Nasz kapitał zakładowy oraz współpraca z MULDER'S HOUTIMPORT B.V. świadczą o solidnych fundamentach, na których budujemy przyszłość MHI Polska. Pod przewodnictwem JURRIAAN ALEXANDER EDUARD VAN MACKELENBERG, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów i usług, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do świata MHI Polska, gdzie tradycja spotyka się z innowacją, a drewno jest nie tylko materiałem, ale przede wszystkim inspiracją.

MHI Polska Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy MHI Polska Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MHI Polska Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MHI Polska Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MHI Polska Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Lwówek Śląski
  4. Zgorzelec
  5. Jedlicze
  6. Podkowa Leśna

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MHI Polska Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - Zebrzydowa

    • Zebrzydowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 552-4 835 zł / mies.
    • Szukamy pracowników dyspozycyjnych na dwie zmiany 6-14, 14-22 posługującym się językiem polskim+angielskim, niemiecki, holenderskim lub szweckim lub jedynie w języku angielskim.

      Zakres obowiązków

      • Realizacja zadań na linii produkcyjnej,

      • Podstawowa obsługa maszyn do obróbki drewna, (maszyna do malowania, frezarka)

      • Kontrola jakości i pakowanie wyrobów gotowych.

      Wymagania

      Czego wymagamy?

      • Umiejętności pracy w zespole,

      • Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,

      • Podstawowej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,

      • Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego i doświadczenie w pracy na produkcji.

      Oferujemy

      Co dla Ciebie mamy?

      • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesiącach okresu próbnego na umowie zlecenie),

      • Pracę od poniedziałku do piątku, weekendy wolne

      • Wynagrodzenie podstawowe od 3300 zł netto/miesięcznie,

      • Porządnie zaopatrzone zaplecze socjalne,
      • Atrakcyjny system premiowy, który wynagradza osoby zaangażowane w pracę, bez częstych nieobecności,
      • Pracę w energicznym i sympatycznym zespole

Pracodawcy w Zebrzydowej