Czy to Twoja firma?

ZŁOTA RYBKA Barbara Dul, Wanda Dul Spółka Jawna praca

Wschowa
ZŁOTA RYBKA Barbara Dul, Wanda Dul Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ZŁOTA RYBKA Barbara Dul, Wanda Dul Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZŁOTA RYBKA Barbara Dul, Wanda Dul Spółka Jawna

Praca ZŁOTA RYBKA Barbara Dul, Wanda Dul Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Asystent nauczyciela

    ZŁOTA RYBKA Barbara Dul, Wanda Dul Spółka Jawna
    • Wschowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wsparcie w opiece nad dziećmi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8 godzinny dzień pracy w godzianch od 6:30 do 16:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wschowej