Czy to Twoja firma?

GEOTERMIA PYRZYCE Sp. z o.o. praca

Pyrzyce
GEOTERMIA PYRZYCE Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konserwator Pyrzyce
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GEOTERMIA PYRZYCE Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca GEOTERMIA PYRZYCE Sp. z o.o.

  • Pomocnik dyspozytora

    GEOTERMIA PYRZYCE Sp. z o.o.
    • Pyrzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GEOTERMIA PYRZYCE Sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Pyrzyce
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie maszyn i urządzeń we właściwym stanie technicznym
      Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji
      Nadzór nad dostawami energii cieplnej do odbiorców
      Obsługa węzłów cieplnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki do wynagrodzenia, płatne godziny nadliczbowe oraz ewentualna premia uznaniowa do 25%
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pyrzycach