Czy to Twoja firma?

ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Tczew
Sklep odzieżowy
ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Tczew
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    ALFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tczew
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace pomocniczo-porządkowe w kuchni i w pomieszczeniach pomocniczych
      Kontaktt telefoniczny: 515-437-237

      Wymagania

      • Uprawnienia: Umiejętność przygotowywania potraw kuchni ukraińskiej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Tczewie