Czy to Twoja firma?

Wodociągi Podlaskie sp. z o.o. praca

Białystok

Witaj! Jesteśmy Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o., zaufanym dostawcą życiodajnej wody dla naszej społeczności. Nasza siedziba znajduje się w sercu malowniczego Białegostoku, przy ulicy Elewatorskiej 31, gdzie codziennie dbamy o to, aby dostarczać wodę najwyższej jakości.

Jako firma, jesteśmy głęboko zakorzenieni w wartościach ekologicznych. Rozumiemy, że bez odpowiedzialnego podejścia każdego z nas i budowania świadomości ekologicznej, nie możemy mówić o prawdziwym sukcesie. Dlatego też, nasze działania są zawsze ukierunkowane na edukację i promowanie zrównoważonego rozwoju.

Jakość naszej wody to nasz priorytet i dumnie możemy powiedzieć, że spełnia ona rygorystyczne wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia. To potwierdzenie naszego zaangażowania w dostarczanie produktu, który jest nie tylko czysty, ale i bezpieczny dla zdrowia. Nasze wysiłki w tej dziedzinie zostały również zauważone i potwierdzone przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Hajnówce.

Jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, mamy solidne fundamenty, z kapitałem zakładowym w pełni wpłaconym, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaangażowaniu wspólników. Choć nie możemy podzielić się z Tobą pełną historią naszej firmy czy szczegółami dotyczącymi naszej oferty i pozycji rynkowej, możesz być pewien, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi, które są niezbędne dla życia i dobrobytu naszej społeczności.

Zapraszamy do kontaktu i poznania nas lepiej. Razem możemy budować lepszą przyszłość dla nas wszystkich, dbając o najcenniejszy zasób, jakim jest woda.

Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o.

Siedziba główna

Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk

    Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji elektrycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Inne wymagania: min. 1 rok doświadczenia; prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator na terenie gminy nowinka

    • Białystok

      - bieżąca kontrola stanu technicznego obiektów,
      - nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w obiekcie,
      - diagnozowanie awarii i usterek,
      - wykonywanie prac montażowych,
      - utrzymywanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: gotowość pracy od poniedziału do niedzieli, dyspozycyjność, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, sumienność, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

Pracodawcy w Białymstoku