Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J. praca

Olesno

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej pasji, która przekształciła się w przedsiębiorstwo, które z dumą nosi nazwę Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Oleśnie, w sercu województwa opolskiego, gdzie każdego dnia tworzymy meble, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i indywidualne potrzeby naszych klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży mebli na zamówienie, które dostępne są poprzez nasz sklep internetowy. Rozumiemy, że każdy dom jest wyjątkowy, dlatego oferujemy rozwiązania dostosowane do osobistych preferencji i wymagań naszych klientów. Nasza oferta to nie tylko meble, ale także doświadczenie i zaangażowanie, które wkładamy w ich tworzenie.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty przekraczają granice kraju. Dzięki możliwości wysyłki za granicę, meble z Oleśna mogą stać się częścią domów i biur na całym świecie. Zawsze jednak pamiętamy, że każdy mebel, który opuszcza naszą pracownię, to kawałek naszego serca i rzemiosła.

Nasze przedsiębiorstwo rozwija się dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności. To dzięki nim możemy nieustannie doskonalić nasze procesy produkcyjne i oferować produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Choć nie mogę podzielić się z Tobą wszystkimi detalami naszej historii, chcę, abyś wiedział, że każdy mebel, który tworzymy, jest owocem naszej pasji i zaangażowania. Zapraszamy do współtworzenia swojego wnętrza razem z nami – Meble Pyka, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło motoryzacja produkcja / przemysł praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Tapicer

    JELCZ Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J.

Salon firmowy w Oleśnie

Salon firmowy w Malichowie

Salon sprzedaży w Oleśnie

Salon firmowy w Ujeździe

Salon sprzedaży w Nowym Sączu

Salon firmowy EUROMEB w Wielogórze

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J. - oferty archiwalne

  • Stolarz

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meble Pyka Gabriela Konik, Damian Pyka Sp. J.
    • Olesno
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obróbka drewna, montowanie elementów drewnianych, wycinanie, szlifowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn cnc

    • Olesno

      Obsługa maszyn CNC oraz obsługa komputera

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość premii.
  • Szlifierz

    • Olesno

      Szlifowanie po lakierze

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

Pracodawcy w Oleśnie