Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SPÓŁKA Z O.O. praca

Szerokie

Od ponad trzech dekad Zakłady Usługowe Wschód Sp. z o.o. z Lublina są synonimem niezawodności i najwyższej jakości w branży usługowej. Nasza historia sięga roku 1991, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, mając na celu dostarczanie rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej oferty, która obejmuje szeroki zakres usług – od utrzymania czystości, przez zarządzanie odpadami, po handel i transport. W każdym z tych obszarów stawiamy na profesjonalizm, partnerstwo, terminowość, rzetelność i konkurencyjne ceny. Te wartości są dla nas nie tylko słowami – to fundamenty, na których budujemy trwałe relacje z naszymi klientami.

Misją, która nas prowadzi, jest nieustanne doskonalenie jakości usług. To zobowiązanie potwierdza nasz certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że każde zlecenie zostanie wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi są elastyczne – dostosowujemy technikę i technologię do indywidualnych potrzeb, trendów w branży oraz wymagań normatywnych. Współpraca z nami to gwarancja, że otrzymacie Państwo rozwiązania szyte na miarę.

Jesteśmy lokalnym liderem, który nieustannie rozwija swoje kompetencje i poszerza zakres świadczonych usług. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w ciągły rozwój pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość i z ufnością wychodzić naprzeciw wyzwaniom, które niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się świat.

Zapraszamy do współpracy z Zakładami Usługowymi Wschód Sp. z o.o. – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a satysfakcja klienta jest naszą największą nagrodą.

ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SPÓŁKA Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SPÓŁKA Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin
  3. Poznań
  4. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka biurowa

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: sprzątanie z pomocą prostych narzędzi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Lublin

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych (odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie powierzchni płaskich).

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 860 PLN

Pracodawcy w Szerokich