Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o.

Czy to Twoja firma?

Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o. praca

Rydzyna

Agro-Rydzyna Sp. z o.o. to uosobienie nowoczesności i tradycji w produkcji przetworów mięsnych. Z siedzibą w malowniczej Kłodzie, firma ta od 1992 roku rozwija swoją działalność pod skrzydłami Grupy Kapitałowej Dino Polska, zdobywając uznanie na całym polskim rynku. Specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych mięs kulinarnych, wędlin, wyrobów garmażeryjnych oraz podrobowych, które zachwycają smakiem i jakością.

Nasze produkty, będące połączeniem tradycyjnych receptur i innowacyjnych technologii, zdobyły liczne certyfikaty, w tym „Doceń polskie”, tytuł „TOP PRODUKT” oraz ISO 14001, co świadczy o naszym zaangażowaniu w najwyższe standardy zarówno smaku, jak i środowiska. W Agro-Rydzyna cenimy sobie tradycję, ale jednocześnie nieustannie dążymy do doskonałości, stosując nowoczesne rozwiązania, które pozwalają nam spełniać wszelkie polskie oraz unijne normy.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w kultywowanie polskiej kuchni i dostarczanie produktów najwyższej klasy, które znajdują swoje miejsce na stołach naszych klientów. W Agro-Rydzyna każdy miłośnik dobrego jedzenia znajdzie coś dla siebie – od klasycznych smaków po nowatorskie kompozycje. Zapraszamy do odkrywania naszej bogatej oferty, która jest dostępna głównie w sieci marketów Dino, gdzie jakość idzie w parze z zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów.

Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rydzyna
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Ruda Śląska
  6. Warszawa
  7. Jastrowie
  8. Pabianice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o. - oferty archiwalne

  • Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o. zatrudni pracowników

    • Rydzyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Agro- Eydzyna Sp. Z.o.o.

      zatrudni pracowników do swojego zakładu w Kłodzie.

      Zakres obowiązków

      - Praca na dziale produkcji.

      - Praca na dziale pakowni.

      - Praca w magazynie.

      Wymagania

      - książeczka sanepidu

      Oferujemy

      - umowa o pracę

      - pakiet premii

Pracodawcy w Rydzynie